Úvodní stránka Teraristika Želva vodní

zelva-vodni

Želva vodní

Želvy (Testudines) se od ostatních plazů odlišují především tím, že je jejich tělo obvykle chráněno kostěným krunýřem, který se vyvinul z jejich žeber.Vodní želvy se od suchozemských liší tím, že mají celkově slabší tělo, méně vyklenutý krunýř a mezi prsty plovací blány. Na suchu i ve vodě jsou rychlejší než ostatní typy želvy. Vodní želvy jsou všežravci, přijímají tedy jak živočišnou tak rostlinnou stravu. Mezi oblíbené druhy patří želva nádherná.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Skupina: *
Želvy

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: 3.000,- Kč

Obec: Usti nad Labem

Zobrazeno: 39x

Zelva vodni s vybavenim - Dorotka

Zelva vodni s vybavenim - Dorotka

Prodam zelvu vodni - Dorotku - 1,5 roku stara, 400g, zvykla na krmeni 2x denne, zere veskere druhy granuli, krevetky, susene rybicky, suseny i zivy hmyz - 600kc; vybaveni - porizovano Leden 2017; - akvarium 35x29x60 (puv.cena 750kc); - vyhrivaci lampa Exo Terra Dome lighting (puv.cena 600kc); - Filtr Tetra EX 800 Plus (puv.cena 2350kc); - ...

detail inzerátu


Cena: 1.200,- Kč

Obec: Černošice

Zobrazeno: 100x

Prodám vodní želvu

Prodám vodní želvu

prodám vodní želvu asi 1 rok starou.

detail inzerátu


Cena: 13.000,- Kč

Obec: Praha

Zobrazeno: 490x

Krásný obří Aldabra želva na prodej

Krásný obří Aldabra želva na prodej

Krásný obří Aldabra želva na prodej mužský a ženský Oni jsou 7 a 8 let. má všechny své dokumenty přichází s CITES. Cena: 13,000 Kč více info Kontakt: E-mail : ( ashleykollern@gmail.com )

detail inzerátu


Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 1 824 inzerátů, z toho 74 nových za poslední týden