Úvodní stránka Ptáci Kanár

Kanár

Kanár (Serinus canaria) je nenáročný malý exotický pták, žijící přirozeně na Kanárských ostrovech, Madeiře a na Azorech. je nenáročný malý exotický pták, žijící přirozeně na Kanárských ostrovech, Madeiře a na Azorech. Zpívá pouze a výhradně sameček. Kanáry bez obav můžeme chovat se všemi mírumilovnými druhy ptáků. Kanár je vhodný i pro úplné začátečníky.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj