Úvodní stránka Psi

Psi

Psi na prodej v Stříbře

Pes domácí Canis lupus f. familiaris je největší domestikovaná šelma a nejstarší domestikované zvíře vůbec, provázející člověka minimálně 14 tisíc let. Obecně se předpokládá, že se jedná o zdomácnělého a umělým výběrem změněného vlka obecného. Celosvětová populace psů je odhadována na 500 miliónů.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběry?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Původ:

s PP bez PP z útulku

Srst:

dlouhosrstý krátkosrstý bez srsti hrubosrstý

Velikost:

Velká Střední Malá Specifická

Plemeno:

Vyberte z nabídky:

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: 1.500,- Kč

Obec: Stříbro

Zobrazeno: 46x

Bernský salašnický pes - Scheillynka

Bernský salašnický pes - Scheillynka

Scheillynka hledá milující domov. Je jí 3,5 let. Miluje děti, je velký mazlíček, miluje mazlení, hlazení, procházky. Vodítko v pohodě, chodí krásně u nohy. Miluje koupání v rybníku, v potoku, ale nesnese stříkání vody z hadice. Nejraději je u svého pána, u své rodiny, miluje drbání a hlazení i česání. Za plotem ...

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 788 inzerátů, z toho 39 nových za poslední týden