Úvodní stránka Psi Zlatý retrívr

Zlatý retrívr

Zlatý retrívr

Zlatý retrívr je plemeno psů vyšlechtěné ve Velké Británii a řazené mezi retrívry. Zlatý retrívr je obecně klidný, přátelský a vyhledávající společnost lidí a jiných psů pro své rozpustilé hry, které ho baví v každém věku. Má dobré plavecké schopnosti a hustou nepromokavou srst, což je plně využito při lovu kachen či jiného vodního ptactva. Jedná se o psa, který se vyznačuje velkou ochotou pomáhat lidem, a proto se také využívá jako canisterapeutický a asistenční pes. V průměru se dožívá 10 až 12 let.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Objem: *
do 10 litrů 10 až 50 litrů 50 a více litrů

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: Dohodou

Obec: Ivančice - Letkovice

Zobrazeno: 7x

Poptávám zlat.retrívra

Poptávám štěně (fenku) zlatého retrívra s PP. Odběr květen 2017.

detail inzerátu


Cena: Dohodou

Obec: Dolní Újezd

Zobrazeno: 53x

Chtěli by jsme stěňátko

Schanime stenatko do Baracku se zahradou. Budem moc radi když kdokoli zavolá kdo by daroval nebo ne moc draze prodal středně velkého psa. Velikost cca zlatý retrivr. Všem moc dekuji za zavolání či napsání smsky.

detail inzerátu


Cena: Dohodou

Obec: Železná Ruda

Zobrazeno: 107x

Poptávka - Štěně zlatého retrívra (pes)

Dobrý den, chtěla bych koupit stěně zlatého retrívra(chlapečka). Od malička se učím od taty cvicit psy na záchranářské. Nejvetsi uspech - MČR ve vyhledavani na plochy - Pes Buddy (Fakard z Vlčích luk) - 1.místo. Chtěla bych pejska s PP. Cena nerozhoduje. Jsme mladý pár,ktery zije v malem domečku se zahradou. Rada bych ho take ...

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 1 772 inzerátů, z toho 72 nových za poslední týden