Úvodní stránka Psi Shar-pei

shar-pei-stenata

Shar-pei štěňata na prodej v Libčicích nad Vltavou

Shar pei není příliš velký, jeho velikost je 44 až 51 cm. Jeho srst je krátká, kůže je volná, tvoří záhyby a vrásky. Může být černá, červená, zlatá, krémová, modrá, isabell, lila, apricot. Ačkoli vypadá líně a neohrabaně, je živý, nervní a neustále v činnosti. Ke své rodině je milý a přátelský. Jeho bojovnost a povaha se projevuje jen v případě ohrožení. Jeho srst nevyžaduje příliš velkou péči, ale musí se pečlivě pečovat o jeho kůži a záhyby na ní.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Nemáme přesně to co hledáte,
ale třeba Vás zaujme tohle:

Cena: Dohodou

Obec: Libčice nad Vltavou

Zobrazeno: 2x

Tibetský teriér - štěňátka s PP

Tibetský teriér - štěňátka s PP

Chs Yeying nabízí poslední pejsky atraktivního plemene. Štěňátka mají výstavní předpoklady a jsou báječnými rodinnými mazlíčky. Tibeťák má vyrovnanou veselou povahu, bude s vámi chodit po horách i lenošit. Pejsci jsou očkovaní, čipovaní, socializovaní a velmi kontaktní. Návštěvy vítány.

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 791 inzerátů, z toho 39 nových za poslední týden