Úvodní stránka Psi Saluki

Saluki

Saluki, saluka či perský chrt, je íránské psí plemeno vyšlechtěné pro lov gazel. Dnes je chován spíše jako společenský nebo dostihový pes. Saluki má typickou chrtí postavu, je štíhlý, elegantní. Hlava je dlouhá, nesená vzpřímeně na dlouhém krku; čelní sklon mírný, uši svěšené. Hrudník je úzký, avšak hluboký, elegantní křivkou přechází ve vtažené břicho. Ocas je dlouhý, nízko nasazený a svěšený. Jako ostatní chrti je saluki nezávislý, aristokratický pes se silným loveckým instinktem. Doma je klidný, k cizím lidem se chová odměřeně. Jiných psů si většinou nevšímá. Výchova perského chrta není snadná. Vyžaduje respekt k jeho povaze a mnoho trpělivosti.[zdroj?] Poslouchá jenom pokud to sám uzná za vhodné a nesnáší tvrdý výcvik. Saluki je rovněž vhodným plemenem pro psí dostihy a případně i lovecký výcvik. Může také běhat vedle kola.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Původ: *
s PP bez PP z útulku
Srst: *
krátkosrstý

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Nemáme přesně to co hledáte,
ale třeba Vás zaujme tohle:

Cena: 1,- Kč

Obec: Velké Hoštice

Zobrazeno: 24x

Daruji fenku pouze do dobrých rukou.

Daruji fenku pouze do dobrých rukou.

S těžkým srdcem,ale bohužel s rodinných důvodů daruji fenku (velký švýcarský salašnický pes). Stáří 6 let. Je kastrovaná,pravidelně očkovaná. Celoročně pobývá v kotci (s boudou).Je čistotná,přes pracovní den vydrží v kotci v čistotě až 8 hod.,dokonce ani když je puštěná volně na zahradě, nebere zahradu jako ...

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Kochovice

Zobrazeno: 41x

Daruji kastrovanou fenku

Daruji kastrovanou fenku

S těžkým ♥ darujeme naši fenku. Je kastrovaná. Je často sama doma v bytě, a tím dost trpí. Preferujeme starší aktivní lidi, kteří s ní budou trávit převážnou část dne.Toto ji nemůžeme bohužel dát. Zvyklá v autě i ve vlaku jezdit po výletech. Rádi bychom, aby měla výběh na zahradu, ale teplý pelíšek ...

detail inzerátu


Cena: Dohodou

Obec: Orlová

Zobrazeno: 28x

Daruji psa

Daruji psa

Z rodinných důvodů daruji psa, je to kříženec. Jmenuje se Luky, slyší i na Lukáše. Je 2,5 roků starý. Bral jsem si ho z útulku jako 6 týdenní miminko. Je velmi hravý, přítulný. Není však vhodný k dětem. Má očkovací průkaz.

detail inzerátu


Cena: Dohodou

Obec: Olomouc

Zobrazeno: 18x

Daruji trpasličího jezevčíka Blue merle

Dobrý den, daruji do dobrých rukou mladého 2-leteho pejska jezevčíka jménem Tonda, barva Blue merle. Bohužel pracovní vytíženost maminky už ji nedovolují se o pejska starat. Vážným zájemcům ráda pošlu foto.

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 787 inzerátů, z toho 38 nových za poslední týden