Úvodní stránka Psi Pyrenejský horský pes

pyrenejsky-horsky-pes

Pyrenejský horský pes

Pyrenejský horský pes je velké, mohutně stavěné psí plemeno, určené původně k ochraně stád v horách. Je to klidný, vyrovnaný a velmi trpělivý pes, jemuž je agresivita cizí. Svěřené území však dovede spolehlivě ochránit. Příslovečně věrný, oddaný rodině i dětem. Tento mimořádně velký pes vyžaduje dostatek prostoru, nejlépe na rozlehlých venkovských usedlostech. Nezbytná je pravidelná péče o srst, aby nedocházelo k jejímu plstnatění. Hodí se k celoročnímu držení venku, i když i v domě se zahradou. Je snadné jej zaměnit s ostatními horskými pasteveckými plemeny (čuvačem, kuvaszem aj.), z nichž je však výrazně největší.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Nemáme přesně to co hledáte,
ale třeba Vás zaujme tohle:

Vybrané inzeráty

Cena: 0,- Kč

Obec: Slušovice

Zobrazeno: 136x

Daruji border kolii

Daruji border kolii

Daruji z rodinných důvodů 10 měsíčního psa border kolie, naočkovaný, načipovaný, ovládá základní povely, hodný a poslušný.

detail inzerátu


Další inzeráty

Cena: 0,- Kč

Obec: Plzen

Zobrazeno: 4x

Daruji fenku čínského chocholateho psa labutenku

Daruji 8 letou fenku čínského chocholateho psa. Jedná se o osrstěný typ labutěnka. Bohužel, po narození dětí do naší domácnosti to nefunguje. Fotografie dodám na vyžádání. Děkuji

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Zátor

Zobrazeno: 8x

Daruji

Daruji

Daruji do dobrých rukou tohoto dospělého pejska. Bohužel mu již nemůžeme dát tolik pozornosti jako dřív. Je to kříženec středního vzrůstu (přibližně pod kolena) jménem Majk. Majk nejvíc miluje lidskou společnost. Je zvyklý na pobyt venku, jsou však nutné ploty, protože se rád jde podívat po okolí. Pro více informací ...

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Horka,Hlína

Zobrazeno: 63x

Daruji do dobrých rukou štěně Středoasijského pasteveckého psa

Daruji do dobrých rukou štěně Středoasijského pasteveckého psa

Daruji do dobrých rukou štěně Středoasijského pasteveckého psa. Štěňátka narozena 3.11.2018, bez PP, očkována, odčervena, 5 kluků, jedna holčička. Okres Chrudim.

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 956 inzerátů, z toho 29 nových za poslední týden