Úvodní stránka Psi Labradorský retriever

Sam

Číslo inzerátu: 2P419302016

Vloženo: 10.04.2016

Základní informace:

Daruji černého labradorského retrívra slyšícího na jméno Sam, staří 7 let, narozeného 9.8.2008. Sam je zdravý, hodný a poslušný pes, má všechna očkování, pravidelné preventivní prohlídky, očkovací průkaz. Rodiče Sama byli žlutý labrador s PP a černá matka bez PP, byl ze 6 štěňat. Sám byl již 1x na pokrytí, které se povedlo hned na první pokus a narodilo se 7 štěňat. Bohužel kvůli rodinné, bytové a finanční situaci si ho již nemůžu dovolit vlastnit, proto bych ho ráda darovala do dobrých rukou. Sam je zvyklý na bydlení v bytě a také na bydlení v zahradním domě s dalšími 2 dospělými psy i kočkami. Zvířata má rád, je nekonfliktní, učenlivý, vhodný ke komukoliv, je velmi přizpůsobivý. Má rád vodu, jízdu autem, veškeré činnosti s lidmi, rád pomáhá nosit, je hravý. Rozumí základním povelům sedni, lehni, čekej, zůstaň, fuj apod. a dá se s ním dobře pracovat. Je pro mě těžké ho dát někomu, přesto nemám srdce ho zavézt do útulku. Ráda bych mu našla nový domov.

Cena: 0,- Kč

Kontakt:Dekařová Ivana
Telefon:+420721692255
Lokalita:Dubňany (Jihomoravský)
Země:Česká republika

Napište nabízejícímu

Váš e-mail:
Vaše sdělení:
Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Editační kód autora inzerce:

Sam
Zobrazeno: 200x


Další podobné inzeráty

Cena: 0,- Kč

Obec: Brno

Zobrazeno: 194x

Labradorský retriever křížený s vlčákem

Daruji 4 letého pejska, bez papírů. Křížený labrador s vlčákem. Z časových důvodů nezvládám péči. Velký pes, potřebuje hodně pohybu ideální velmi časté procházky. Očkování vše v pořádku. Na vyžádání ráda pošlu foto.

detail inzerátu


Cena: 1,- Kč

Obec: Sakvice

Zobrazeno: 511x

Darujeme labradora

Darujeme labradora

S těžkým srdcem darujeme našeho pejska Ozzyho. V březnu mu bude rok, takže je to ještě hrave divoke stěně,ktere potřebuje pevnou ruku. Je hravý, veselý a miluje procházky a vodu. Bohužel na něj nemáme tolik času kolik si zaslouží a potřebuje. Ozzy je zdravý, očkovaný a odčervený. Má rád děti a každého kdo si ho jen ...

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Těmice

Zobrazeno: 239x

Daruji pětiletou labradorku

Daruji černou pětiletou labradorku. Je živější, ale základní povely ovládá. Ze zdravotních důvodů se již o ni nemohu starat.

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 2 012 inzerátů, z toho 90 nových za poslední týden