Úvodní stránka Psi Kavalír king charles španěl

kavalir-king-charles-spanel

Kavalír king charles španěl

Kavalíři jsou převážně veselí, přátelští, společenští, inteligentní, neútoční, nebojácní, nemívají sklon k nervozitě. Jsou čilí a přítulní, láskyplní, trpěliví k dětem a oddaní svému páníčkovi i sportovně nadaní. Kavalír, díky své povaze, je vhodný jak k dětem, tak k seniorům ačkoliv potřebuje dostatek pohybu. Kavalír se s vámi rád vydá na delší procházku, ale bude se klidně i celý den vyvalovat na gauči. Kavalíři se umí velice dobře přizpůsobit.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Nemáme přesně to co hledáte,
ale třeba Vás zaujme tohle:

Vybrané inzeráty

Cena: 0,- Kč

Obec: Tišnov

Zobrazeno: 77x

Daruji fenku křížence

Daruji fenku křížence

Přenecháme krásného pejska opravdu hodným a milujícím pánečkům. Fenečka Kendy je hodná a miluje lidi i děti. Avšak je to energický hlídač každým coulem. Potřebuje procházky a pak bude spokojeně ochranovat Vase obydlí. Vhodná pro starší, kteří touží po procházkách s pejskem a doma je jim pak klidným společníkem.

detail inzerátu


Další inzeráty

Cena: 0,- Kč

Obec: Písek

Zobrazeno: 5x

Daruji pejska

Daruji pejska

Daruji pejska -8letý kříženec labradora a ohaře. Páníček se o něj již bohužel z důvodu vážné nemoci nemůže nadále starat. Robin je temperamentní pejsek ve výborném zdravotním stavu (očkován, odčerven). Je moc hodný a má rád lidi. Je zvyklý být v bytě, ale za zahradu bude vděčný. Robin žije v Písku, ale rádi Vám ...

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Opava

Zobrazeno: 50x

Daruji fenku Bišonka

Daruji fenku Bišonka

Daruji fenku Bišonka, zdravou , poslušnou, nic doma neničí, je pravidelně očkovaná a odčervená. Je doma pořád sama , a potřebuje někoho kdo by s ní byl doma. Z časových důvodů ji předáme dá. Zachránili jsme ji z útulku. Nejlépe starším lidem, důchodcům, nebo rodině s dětmi.

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Provodovice

Zobrazeno: 11x

Daruji Rottwailer

Daruji Rottwailer

Do dobrých rukou daruji rtw - Áres. V únoru mu budou 3 roky, očkovaný, čip, aj. Je to krasavec ve skvělé kondici . Idealní k hlídaní objektu!!!! Podrobnější info na tel. 739317728 - prosím pouze sms - zavolám nazpět

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 1 037 inzerátů, z toho 38 nových za poslední týden