Úvodní stránka Psi Jack Russell terier

jack-russell-terier

Jack Russell terier

Jack Russell teriér je velmi temperamentní, svéhlavý a inteligentní psík, který je velmi populární především v Austrálii, kde jsou největší chovy a Británii odkud pochází avšak není zde standardem uznán. Je to pes, který má rád legraci a své rodině je oddán. Většinou je k lidem přátelský a je oblíbený u dětí. Původně byl vyšlechtěn pro norování lišky. Jack russel teriér je velmi milý a přátelský psík. Pes je velmi vhodný do města, vzhledem ke své velikosti a nárokům. Nejde snadno vycvičit, při větší píli toho však jde dosáhnout, je to svéhlavý pes.. Jack Russell teriér má tři druhy srsti - hladkou, hrubou a broken, která je delší, avšak přiléhavá.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: Dohodou

Obec: Praha

Zobrazeno: 251x

Darujeme psa - terier

Darujeme psa - terier

Darujeme psa, jde o hladkosrstého teriéra, křížence Jack Russell teriéra. Pes je zdravý a očkovaný. Stáří 9 let. Po stěhování do bytu máme omezené možnosti se o psa starat, vhodný by byl výběh, zahrádka.

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Frenštát pod Radhoštěm

Zobrazeno: 228x

Daruji dospeleho psa

Daruji dospeleho psa

Daruji dospělého psa JRT bez PP, narozen 3.7.2008. Zdravý, velice aktivní, ale bohužel byl cca ve 2 letech věku pokousán a od té doby je agresivní na velké psy, bohužel není vhodný ani k dětem! Ideální pro aktivního zkušenějšího pána bez dětí. Více info osobně po tel. nebo mailu.

detail inzerátu


Cena: Dohodou

Obec: Rokycany

Zobrazeno: 699x

Daruji roční štěně za odvoz

Daruji roční štěně za odvoz

Dobrý den, daruji roční štěně.. Jack russel míšený s jezevčíkem..Má všechny základní očkování, byl odčerven. Je hodná, přátelská a hravá. Umí základní povely a své potřeby dělá venku. Budu ráda, kdyby šla do dobrých rukou, u nás být nemůže, kvůlli častému stěhování a málo času. Děkuji za odezvu

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Veselí nad Moravou

Zobrazeno: 447x

Daruji fenku JRT - 4 roky

Daruji fenku JRT - 4 roky

Daruji fenku, 4 roky, jen do dobrých rukou. Důvodem darování je povaha fenky. Je vhodná do aktivní rodiny (má ráda procházky, aportování!!), ale bohužel ne k dětem. Jelikož se v nejbližší době chystáme založit rodinu musím fenku darovat. Bohužel Ebinka není vhodná k dětem (nejde před ní ukázat plyšáka, hračky - hned je ...

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Most

Zobrazeno: 489x

daruji

9mesicu stáří černo bílá moc hodná přátelská ma ráda deti

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Otrokovice

Zobrazeno: 565x

Daruji Jack Russell teriera

Daruji Jack Russell teriera

Daruji do dobrých rukou osmiletého psa Jack Russell Teriera. Na krátkých nohou. Hravý, přátelský, vycvičený. Vyhovovala by mu zahrada nebo k aktivní lidé. Chovaný v bytě. Z důvodů dlouhodobého vycestování do zahraničí mu hledáme nový domov.

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 1 995 inzerátů, z toho 82 nových za poslední týden