Úvodní stránka Psi Jack Russell terier

jack-russell-terier

Jack Russell terier

Jack Russell teriér je velmi temperamentní, svéhlavý a inteligentní psík, který je velmi populární především v Austrálii, kde jsou největší chovy a Británii odkud pochází avšak není zde standardem uznán. Je to pes, který má rád legraci a své rodině je oddán. Většinou je k lidem přátelský a je oblíbený u dětí. Původně byl vyšlechtěn pro norování lišky. Jack russel teriér je velmi milý a přátelský psík. Pes je velmi vhodný do města, vzhledem ke své velikosti a nárokům. Nejde snadno vycvičit, při větší píli toho však jde dosáhnout, je to svéhlavý pes.. Jack Russell teriér má tři druhy srsti - hladkou, hrubou a broken, která je delší, avšak přiléhavá.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: 0,- Kč

Obec: ORLOVA

Zobrazeno: 1334x

Daruji spěchá.

Daruji spěchá.

Filípek už má novou rodinu.

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Dolní Habartice

Zobrazeno: 29x

Daruji fenku Jack russell terier

Z důvodu stěhování daruji fenku. Má 6let, kastrovaná, přátelská.

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Brno

Zobrazeno: 144x

Daruji psa Jack Russel

Daruji do dobrých rukou ročního psa Jacka Russela,má rád lidi,je mazlivy,ale nemusí cizí pejsky. Tel.728 166 078

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Duchcov

Zobrazeno: 160x

Daruji 3 ročního pejska , na adopcni smlouvu

Daruji 3 ročního pejska , na adopcni smlouvu

Daruji 3ročního pejska , plemeno jack russel terier. Je kastrovany. Mam k nemu i ockovaci list . Rad si hraje povely zvládá , hodí se do bytu i k domku se zahradou , pejsek nema rad deti . a potrebuje dusledneho panicka ,nehodi se na rozmazlovani

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Uherský Ostroh

Zobrazeno: 422x

Daruji fenku

Daruji fenku

Daruji do dobrých rukou jack russel teriera, fenka, 5 let. Důvodem je blížící se rozrůstající rodina a tím pádem by na Ebi nebylo dostatek času. Vykastrovana! Je vychována a poslusna. Potřebuje hodně aktivity, nejlépe chodit na cvicak a věnovat se ji!

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 1 234 inzerátů, z toho 30 nových za poslední týden