Úvodní stránka Psi Francouzský buldoček

francouzsky-buldocek

Francouzský buldoček

Francouzský buldoček se obecně vychovává snadno, a to i přes určitou míru tvrdohlavosti, typickou pro všechna buldočí plemena. Výchova musí být láskyplná, citlivá, ale důsledná. Buldoček je velmi vynalézavý a svoje zájmy často prosazuje velmi originálně. Dokáže tak velmi dobře bavit přihlížející, jeho pán se tím však nesmí nechat ošálit a měl by dbát na dodržování pravidel. Buldoček, pokud je například neúnavně vyháněn ze zapovězeného křesla, zpravidla velmi rychle rezignuje. Pohodlí a život bez zbytečných problémů jsou pro tohoto psa dvě velmi důležité věci. Při výchově je třeba zavrhnout veškeré násilí. Necitlivě a tvrdě vedený buldoček ztratí důvěru v majitele, odtáhne se od něho, nebo se mu bude dokonce vyhýbat. Psa je potřeba motivovat a nadšeně chválit žádoucí chování. Jako trest často postačí změna intonace hlasu. Plácnutí novinami je již těžkým kárným prostředkem, kterým je třeba šetřit.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: 5.000,- Kč

Obec: Šanov

Zobrazeno: 36x

Koupím fenku francouzského buldočka

Dobrý den, měla bych zájem o stěně fenku francouzského buldočka. Cena do 5 000,- Děkuji za všechno odpovědi.

detail inzerátu


Cena: Dohodou

Obec: Praha

Zobrazeno: 44x

Francouzský buldoček s PP

Hledáme stěně ( psa ) francouzskeho buldočka s PP do rodiny s dítětem. Dům se zahradou. Preferujeme barvu strakáč. Mám zkušenosti s chovem psů od dětství. Poslední přítel byl neapolský mastin, který sešel stářím.

detail inzerátu


Cena: Dohodou

Obec: Liberec

Zobrazeno: 50x

Koupím štěně (pejska) francouzského buldočka - k odebrání v půlce června

Sháním štěně francouzského buldočka k odebrání v půlce června (pejska, barva nejlépe bílá, případně strakoš) do rodiny s dalším francouzským buldočkem. Pokud máte březí fenku a je možnost, že by štěňata mohla být bílá, prosím ozvěte se, ráda bych si šťěňátko zamluvila.

detail inzerátu


Cena: 8.000,- Kč

Obec: Uherské Hradiště

Zobrazeno: 80x

Koupim francouzského buldočka!

Prosim o nabídky k prodeji francouzského buldocka. Raději bychom štěně, abychom ho mohli učit odmala. Děkuji za nabídky! Cena do 8000. Přijedem si pro něj kamkoliv! I Slovensko!

detail inzerátu


Cena: Dohodou

Obec: Nový Bydžov

Zobrazeno: 60x

Daruje prosím,nebo levně prodá štěně francouzského buldočka -fenku-SPECHA

Daruje prosím,nebo levně prodá někdo štěně francouzského buldočka pro mou dceru?Ráda by fenečku aby měla zase chut do života.Předem děkuji.

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 2 005 inzerátů, z toho 62 nových za poslední týden