Úvodní stránka Psi

Psi

Psi k darování v Kynšperku nad Ohří

Pes domácí Canis lupus f. familiaris je největší domestikovaná šelma a nejstarší domestikované zvíře vůbec, provázející člověka minimálně 14 tisíc let. Obecně se předpokládá, že se jedná o zdomácnělého a umělým výběrem změněného vlka obecného. Celosvětová populace psů je odhadována na 500 miliónů.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběry?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Původ:

s PP bez PP z útulku

Srst:

dlouhosrstý krátkosrstý bez srsti hrubosrstý

Velikost:

Velká Střední Malá Specifická

Plemeno:

Vyberte z nabídky:

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: 0,- Kč

Obec: Kynšperk Nad Ohří

Zobrazeno: 38x

Stafordšírský teriér

Stafordšírský teriér

Americký staforda Daruji křížence amerického staforda. Je to 4 lety pejsek zvyklý v bytě i na děti, psi kamarády si vybírá. Je to společník, má rád lidi, nemůže být na zahradě. S těžkým srdcem mu hledáme paničky, kteří se mu budou moct věnovat více, než my. Trvame na osobním setkání a seznámení.

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Kynšperk nad Ohří

Zobrazeno: 132x

Daruji

Daruji

Hledáme nový domov pro našeho mazlíka z rodinných důvodů. Jsou mu 4 roky. Je to staford křížený s něčím...nevíme:-) Stačí mu kousek místa po tvém boku a láska. Je hodný, neagresivní , na vodítku tahá jako šílenec:-) takže svaly nebo trpělivost při učení. Když budeš mít zahradu, nebude se vůbec zlobit, ale na gauči ...

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 757 inzerátů, z toho 38 nových za poslední týden