Úvodní stránka Psi

Psi

Psi k darování v Přelouči

Pes domácí Canis lupus f. familiaris je největší domestikovaná šelma a nejstarší domestikované zvíře vůbec, provázející člověka minimálně 14 tisíc let. Obecně se předpokládá, že se jedná o zdomácnělého a umělým výběrem změněného vlka obecného. Celosvětová populace psů je odhadována na 500 miliónů.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběry?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Původ:

s PP bez PP z útulku

Srst:

dlouhosrstý krátkosrstý bez srsti hrubosrstý

Velikost:

Velká Střední Malá Specifická

Plemeno:

Vyberte z nabídky:

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: Dohodou

Obec: Přelouč

Zobrazeno: 127x

Nový domov pro Brinetka

Nový domov pro Brinetka

Ac neradi darujeme pejska Irskeho cervenobileho setra Brineta do dobrych laskavych rukou. Ze zdravotnich duvodu nasi dcerky mu hledame novy domov. Je to rodinny pritel, kamaradsky k detem i k ostatnim pejskum. Stary 7 let, velmi cily, nejlepe pro nekoho aktivniho, kdo by mel cas se mu venovat. My bohuzel pri castych navstevach nemocnice nemame tolik ...

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 791 inzerátů, z toho 39 nových za poslední týden