Úvodní stránka Psi

Psi

Psi k darování v Čelákovicích

Pes domácí Canis lupus f. familiaris je největší domestikovaná šelma a nejstarší domestikované zvíře vůbec, provázející člověka minimálně 14 tisíc let. Obecně se předpokládá, že se jedná o zdomácnělého a umělým výběrem změněného vlka obecného. Celosvětová populace psů je odhadována na 500 miliónů.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběry?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Původ:

s PP bez PP z útulku

Srst:

dlouhosrstý krátkosrstý bez srsti hrubosrstý

Velikost:

Velká Střední Malá Specifická

Plemeno:

Vyberte z nabídky:

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: 0,- Kč

Obec: Čelákovice

Zobrazeno: 50x

Kříženec mopsíka s buldočkem

Kříženec mopsíka s buldočkem

Daruji skoro šestiletého křížence mopsíka s buldočkem. Je to aktivní, zdravý pejsek. Není vhodný k dětem. Důvod, proč hledáme nového majitele, ráda zodpovím vážnému zájemci. Pouze do dobrých rukou. Chceme vědět, že bude o pejska dobře postaráno, proto prosím o možnost stálého kontaktu s budoucím majitelem. Kontaktovat ...

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 789 inzerátů, z toho 40 nových za poslední týden