Úvodní stránka Psi Coton de tulear

coton-de-tulear-stenata

Coton de tulear štěňata

Coton de Tulear je plemeno společenského psa, který pochází z ostrova Madagaskar. Typický je svoji bílou srstí, malým vzrůstem a přátelskou povahou. Dobře si rozumí i s malými dětmi. Snadno se učí nové věci, někteří jedinci jsou ovšem svéhlaví. Srst vyžaduje pravidelné kartáčování.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Vybrané inzeráty

Cena: 15.000,- Kč

Obec: Přibram

Zobrazeno: 117x

Coton de Tuléar s PP

Coton de Tuléar s PP

Chovná stanice Vlčí stín prodává 3 štěňátka (2 fenky, 1 pejsek) od Coton de Tuléar.Matka i otec jsou majitelé výstavních titulů.Toto plemeno je velice vstřícné, empatické, hodí se na zahradu, k dětem i starým lidem. Po matce mají předpoklad k dog dancingu a canisterapii. Štěňátka budou mít bílou barvu, jemnou a hustou ...

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 784 inzerátů, z toho 26 nových za poslední týden