Úvodní stránka Psi Čivava

civava

Čivava

Čivava je nejmenší psí plemeno na světě. Plemeno je vhodné do bytu a zvláště ke starým lidem, kteří se o psa mohou starat s ohledem na jeho nenáročnost, velikost a oddanost. Čivava je mrštný, odvážný a temperamentní pes. Povaha není ovlivněna velikostí, jako každý pes potřebuje pevnou výchovu a jasné určení pravidel soužití. Často bývá velmi vázána na svého majitele. Je velmi učenlivá, je možné s ní provozovat různé psí sporty (např. dog dancing či miniagility), samozřejmě s ohledem na její velikost a fyzické možnosti. Pro svůj miniaturní vzrůst není plemeno příliš vhodné k mladším dětem, které by jí mohly nechtěně ublížit.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: 0,- Kč

Obec: Třebechovice pod Orebem

Zobrazeno: 116x

daruji fenečku

Daruji fenečku křížence čivavy,stáří 2roky,velmi čistotná,hravá,nejlépe starším lidem.Fenka je zděděná,nemohu se o ni starat.Jen do dobrých rukou.je malého vzrůstu.

detail inzerátu


Cena: Dohodou

Obec: Staré Město

Zobrazeno: 750x

Rozkošná ženská čivava

Rozkošná ženská čivava

Můj pes je čistokrevná čivava. Je to žena. Má 8 měsíců. Ona je očkovaná a je v dobrém zdravotním stavu. Ráda se baví s dětmi a dobře se s ostatními psy a také s kočkami. Je to klidný a milý pes. Rozhodla jsem se najít novou rodinu, protože už nemám čas se o ni postarat. Pracuji hodně a ona je často sama. Takže pokud ...

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 969 inzerátů, z toho 53 nových za poslední týden