Úvodní stránka Psi Bílý švýcarský ovčák

bily-svycarsky-ovcak

Bílý švýcarský ovčák

Bílý švýcarský ovčák je plemeno psa pocházející z bíle zbarvených německých ovčáků. Je živý a vyrovnaný, miluje a vyžaduje pohyb, je bdělý, přátelský, inteligentní a schopný všestranného výcviku, i když je povahově poněkud citlivější než německý ovčák. Vůči cizím se chová ostražitě, ale neměl by být bojácný nebo agresivní. Bílý švýcarský ovčák není albín.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: 5.000,- Kč

Obec: Ostravice

Zobrazeno: 195x

Bílý švýcarský ovčák - štěňátka

Bílý švýcarský ovčák - štěňátka

Prodám štěňata bílého ovčáka po úspěšných výstav a pracujících rodičů. Jejich datum narození je počátkem ledna.

detail inzerátu


Cena: 12.000,- Kč

Obec: Stará Ves nad Ondřejnicí

Zobrazeno: 222x

Prodej štěňat BŠO s PP

Prodej štěňat BŠO s PP

Chovatelská stanice Pistrimus ohlašuje vrh A po naší úžasné feně Belle Nice Forrento. Narození štěňat očekáváme na přelomu února a března. Odkaz na fenu: http://bella-nice.weebly.com/ odkaz na psa: http://gennaronubika.wbs.cz/ Bližší informace na telefon: 731 444 347 nebo mail: adamsedenka@centrum.cz.

detail inzerátu


Cena: 800,- €

Obec: Begunje na Gorenjskem

Zobrazeno: 383x

Štěňátka Švýcarského Bílého Ovčáka

Štěňátka Švýcarského Bílého Ovčáka

Štěňátka Švýcarského Bílého Ovčáka narozená 28.9.2016, k odběru začátkem prosince 2016 - vymazlená a socialozovaná. 7 krásných holčiček a 2 silní kluci. Jedná se o slovinský chov! Návštěva i dovoz v případě zájmu samozřejmostí. Otec Lancelot: *Junior Champion SLO *Champion SLO *HD/AA *ED/OO *B-BH Matka ...

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 1 661 inzerátů, z toho 79 nových za poslední týden