Úvodní stránka Psi Anglický špringr španěl

anglicky-springr-spanel

Anglický špringr španěl

Anglický špringršpaněl je plemenem loveckých psů. Je přátelský pes, který je veselý, ale klidný. Dobře se hodí do rodiny s dětmi. Snáší se i s ostatními psy. Je inteligentní a rád se učí.Pro zachování dobré kondice jsou nutné dlouhé procházky a velká fyzická zátěž! Dožívá se průměrně 12 až 14 let.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Nemáme přesně to co hledáte,
ale třeba Vás zaujme tohle:

Cena: 4.000,- Kč

Obec: Heřmaničky

Zobrazeno: 2x

Americké štěňata starfordshire teriérů

Americké štěňata starfordshire teriérů

Muži a ženy všichni společensky a dobře vyškoleni v dobrém prostředí, k dispozici jakémukoli tělu, které se o štěňata může dobře postarat, kontaktovat pro více informací a fotky štěňat. Prosím, kontaktujte mě prostřednictvím mého e-mailu níže helensineva2001@gmail.com helensineva2001@gmail.com

detail inzerátu


Cena: 4.000,- Kč

Obec: Dolní Město

Zobrazeno: 3x

Jack Russell teriér

Jack Russell teriér

Ten malý chlap je vzácný nález! Jak můžete vidět z obrázků, je v naší domácnosti vychováván s rodinou, která zahrnuje malé děti. Kontaktujte mě pro více informací.

detail inzerátu


Cena: 4.000,- Kč

Obec: Dolní Město

Zobrazeno: 2x

Samci a samice štěňat Labradoru

Samci a samice štěňat Labradoru

Mám 3 štěňátka Labrador k dispozici pro pěkný a krásný domov, aktualizují se na všech očkováních a zdravotních výstřelech a udělají to nejlepší zvíře, které vaše rodina kdy chtěla.

detail inzerátu


Cena: 3.500,- Kč

Obec: Nové Strašecí

Zobrazeno: 8x

Štěňata Yorkshirského teriéra

Štěňata Yorkshirského teriéra

Milují, aby se cuddlely a už jsou zasypané. Mám ještě 1 kluk a 2 dívky. Jsou ve věku 13 týdnů. Yorkshire teriéři dělají brilantní rodinné mazlíčky, jsou tak rozkošný, jsou také skvělí pro alergiky, protože nejsou moult, štěňata jsou připraveni odejít

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 1 773 inzerátů, z toho 75 nových za poslední týden