Úvodní stránka Psi Americký pitbullteriér

Americký pitbullteri

Americký pitbullteriér

Americký pitbulteriér je pevný, atletický pes s kvadratickou stavbou těla, který působí sebejistým a spolehlivým dojmem. Rodinu dokáže bránit i za cenu ztráty života. Také velmi těžce nese, když rodinu někdo opustí. Má vyrovnanou povahu, je kamarádský a hodí se i k dětem. Americký pitbulteriér je společenský pes, který má rád každou návštěvu, třebaže je vůči cizím lidem trochu rezervovaný. Je výjimečně odolný vůči fyzické a psychické zátěži, dokáže vytrvale a tvrdě pracovat a potřebuje být stále něčím zaměstnán.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: 0,- Kč

Obec: Veselí nad Moravou

Zobrazeno: 312x

Daruji

Daruji

Daruji mladou fenku (1,5 roku) pitbulla kříženého se stafordem. Je hodná, jak k dětem tak i k ostatním psům, akorát trochu divoká, takže potřebuje pevnou ruku, nejlépe k někomu zkušenému. Daruji jen do dobrých rukou.

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Ceske Budejovice

Zobrazeno: 326x

Fena americkeho pitbulle

Fena americkeho pitbulle

Schanim pro svou fenku nekoho kdo by se ji vice venoval a mel na ni cas. Je ji 5 let ,je zvykla v malem prostredi, bohuzel zustala nam po smrti starsiho synka, vychovana, ale potrebuji vic casu. My musime stehovat protoze prodali jsme barak. Jen do dobrych rukou a nejlepe nekomu zkusenemu, aby je nekdo hodne venoval ,jen zkousi co si muze dovolit, ...

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 783 inzerátů, z toho 26 nových za poslední týden