Úvodní stránka Psi Americký pitbullteriér

Americký pitbullteri

Americký pitbullteriér

Americký pitbulteriér je pevný, atletický pes s kvadratickou stavbou těla, který působí sebejistým a spolehlivým dojmem. Rodinu dokáže bránit i za cenu ztráty života. Také velmi těžce nese, když rodinu někdo opustí. Má vyrovnanou povahu, je kamarádský a hodí se i k dětem. Americký pitbulteriér je společenský pes, který má rád každou návštěvu, třebaže je vůči cizím lidem trochu rezervovaný. Je výjimečně odolný vůči fyzické a psychické zátěži, dokáže vytrvale a tvrdě pracovat a potřebuje být stále něčím zaměstnán.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: Dohodou

Obec: Karviná

Zobrazeno: 319x

Daruji 7 měsíčního křížence Pitbulla

Daruji 7 měsíčního křížence Pitbulla

Vhodný na zahradu i do bytu, neštěká. Vychovaný, má rád děti i ostatní psi. Přátelský, mazlivý, hravý.

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Trutnov

Zobrazeno: 598x

Daruji krásnou fenku jménem Lili

Daruji krásnou fenku jménem Lili

Dobrý den, daruji krásnou fenku jménem Lili, Lili je Pitbull křížený s Vlčákem.. Je stará Rok a půl. Lili si velice dobře rozumí s dětmi a snese se s ostatními pejsky. Lili je hodná poslušná, a krásná fenečka. Daruji ji do velmi dobrých rukou, od koho bude mít lásku a vše co potřebuje.. nejlepší by bylo kdyby se dostala ...

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Most

Zobrazeno: 241x

Daruji do dobrých rukou

Daruji do dobrých rukou

Dobrý den,daruji do dobrých rukou Amerického pitbulteriera. Z důvodu úmrtí jeho panička. Je zvyklý byt v byte i na zahradě. Hodný k dětem a k lidem. Nemá rád kočky a Velké plemena psu s menšími psy se snese. Je 10 let stary. Ale v dobre kondici. Na pejska je lepsi mit více času. To je to co my nemáme.

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 2 002 inzerátů, z toho 77 nových za poslední týden