Úvodní stránka Psi Americký kokršpaněl

americky-kokrspanel

Americký kokršpaněl na prodej v České Třebové

Veselé plemeno, tak je kokr popisován již stovky let. Cvičí se lépe než průměrný pes. Obecně jsou američané poslušnější než angličané. Kokři jsou hravější než ostatní psi. Je dobrý hlídač. Při hlídání může být agresivní. Má velkou energii a je mnohem vzrušivější, oproti ostatním psům. K cizím dětem se přibližuje s nedůvěrou. Mají menší sklon ničit věci, než ostatní psi.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Nemáme přesně to co hledáte,
ale třeba Vás zaujme tohle:

Cena: 7.000,- Kč

Obec: Česká Třebová

Zobrazeno: 29x

Prodám štěňata německého ovčáka,znakový (typ Rex)

Prodám štěňata německého ovčáka,znakový (typ Rex)

Naše chovatelská stanice představuje štěňata z vrhu B německého ovčáka, které budou k odběru na přelomu května a června. Narodili se nám 3 psi a 4 feny, typ REX – barva černá se znaky. Otec: Olson Ornis-Bohemia - HD A (0/0), ED (0/0), 1. třída chovnosti, 5JX1/P Matka: Aiwa Blondýnblack - HD A (0/0), ED (0/0), 1. třída ...

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 1 719 inzerátů, z toho 63 nových za poslední týden