Úvodní stránka Potřeby, ostatní

Potřeby, ostatní


Nabídka Poptávka Daruji

Přejete si upřesnit výběry?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Druh:

Vyberte z nabídky:

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: 150,- Kč

Obec: Zdice

Zobrazeno: 3x

Hlídání psů v domku se zahrádkou

Hlídání psů v domku se zahrádkou

Rádi pohlídáme Vašeho pejska v době Vaší nepřítomnosti ve společnosti naší malé smečky. Psi bydlí s námi v domě, k dispozici mají také malou zahrádku. Venčíme a krmíme dle individuálních potřeb pejsků a přání majitele. Cena hlídání za jednoho pejska je 150,-/ den.

detail inzerátu


Cena: Dohodou

Obec: Hruśice

Zobrazeno: 35x

Nabídka pronájmu pro včelaře

Dlouhodobě nabízím k pronájmu v krásných a lesnatých lokalitách u Prahy v Ladově kraji v obci Hrusice, Českého ráje u Železného Brodu či na Táborsku, Strakonicku a Písecku v Jihočeském kraji pozemky dobrým přístupem –louky, les i pro umístění včelstev, kočovných vozů atd. Krásné a čisté prostředí. Dále ...

detail inzerátu


Cena: 1.999,- Kč

Obec: Otnice

Zobrazeno: 88x

Líheň na husy , slepice kačeny a další -JEN 1999Kč

Líheň na husy , slepice kačeny a další -JEN 1999Kč

Prodám novou nepoužitou líheň na 51 vajec poloautomat,ukazatel teploty a vlhkosti,návod k obsluze v češtině,levná a spolehlivá líheň. Záruka 2 roky.Inzerát je platný do smazání.Možnost vyzvednutí v Otnicích .Možnost zaslat na dobírku. Tel 777782177.

detail inzerátu


Druh

Nejžádanější:Prohledejte více než 1 581 inzerátů, z toho 32 nových za poslední týden