Úvodní stránka Koně

Koně

Koně k darování

Kůň je domestikované zvíře patřící mezi lichokopytníky. V minulosti se koně používali především na přepravu. Od 20. století se na nich jezdí hlavně rekreačně. Slovo kůň označuje obecně jak samce, tak i samici koně. Samice je klisna, kobyla či hřebice. Samice v říji se říjí nebo se říjná. Gravidní samice se označuje pojmem březí. Samice, která porodila se ohřebila. Samec je hřebec, vykastrovaný pak valach. Mládě koně se nazývá hříbě. Věda zabývající se koňmi je hipologie.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběry?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

:

Vyberte z nabídky:

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: Dohodou

Obec: Sedlcany

Zobrazeno: 1152x

Daruji

Daruji

z těžkym srdcem daruji do dobrých rukou valacha ČT 25 let ježděný 13 letou dcerou kv 170 cm mam ho od hříběte pro nedostatek casu ho opravdu daruji.

detail inzerátu


Cena: Dohodou

Obec: Havířov

Zobrazeno: 583x

Daruji krásného a charakterního koně

Daruji svého koně, 15 let, KVH 174 cm, krásný hnědák, do VELMI dobrých rukou. Jedná se o hodného, klidného, charakterního koně, spolehlivého v terénu, dobře krmitelného, přátelského, bohužel s artrózou na zadní noze, takže jezdit se na něm dá jen lehce. Jsou dny, kdy kulhá a jezdit se nedá (není jich zatím moc) a dny, kdy ...

detail inzerátu


Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 992 inzerátů, z toho 31 nových za poslední týden