Úvodní stránka Kočky Norská lesní kočka

norska-lesni-kocka

Norská lesní kočka

Zmínky o velkých kočkách s huňatými ocasy a vysokýma nohama nalenezme již v severských legendách z dob Vikingů. Dodnes však není jasné, odkud vlastně norské lesní kočky pocházejí. Norská lesní kočka je silná, velká kočka s robustním tělem, dlouhýma nohama a huňatým ocasem. Samice váží obvykle 4-6 kg, samec 5-8 kg. Obvyklá doba života je 14-16 let. Hlava je trojúhelníková s dlouhým, rovným profilem bez stopu. Oči jsou velké, oválné, mírně zešikmené s bdělým výrazem. Uši velké, široké u základny, se štětičkami a chomáči chlupů v uších jako u rysa. Tělo dlouhé, silně stavěné, pevná skladba kostí. Nohy silné, vysoké, zadní nohy delší než přední. Tlapky velké, oválné, v proporci k nohám. Ocas je dlouhý a huňatý, měl by sahat nejméně k lopátkam, ideálně ke krku. Srst je polodlouhá. Norská lesní kočka je velmi společenská. Nesnáší samotu.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Původ: *
sPP bezPP z útulku
Srst: *
Polodlouhosrsté

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Nemáme přesně to co hledáte,
ale třeba Vás zaujme tohle:

Cena: 3.300,- Kč

Obec: Břežany

Zobrazeno: 26x

Krásná Britská koťátka

Krásná Britská koťátka

Nabízíme k zamluvení krásná koťátka,každé jinak zbarvené jsou 4 lila a 4 modré s kresbou-Jsou 4 kocourci a 4 kočičky.Od narození veterinární dohled z důvodu početného vrhu a bez problémů..Narozená 19.4.2017. K odběru po 19.7.2017. Budou několikrát odčervená a 2 krát očkovaná,už chodí na kočičí wc,baští konzervu i ...

detail inzerátu


Cena: 6.500,- Kč

Obec: Havířov - Šumbark

Zobrazeno: 13x

Kanadský Sphynx - koťata

Prodám krásná, zdravá a vymazlená koťátka bezsrstého plemene Sphynx. Narodila se 26.3.2017 jsou už schopna k odběru. Máme dvě kočičky a dva kocourky, jeden celý černý. Je to úžasné, nenáročné plemeno, vřele doporučuji.

detail inzerátu


Cena: 3.500,- Kč

Obec: Bruntál

Zobrazeno: 16x

prodám Britské modré kotatka

prodám Britské modré kotatka

Britské modré kotatka se narodila 19.3.2017 ,kotatka jsou odčervená ,naučena na škrábadlo a kočiči wc. 1 kočičku a 2 kocourky matka britska modra a otec tež britsky modrý. cana za jedno kote je 3 500 kč vice informaci na tel:775 420 333 nebo na emailu :remisa1@seznam.cz k odběru ihned volné.

detail inzerátu


Cena: 4.000,- Kč

Obec: Brno

Zobrazeno: 24x

Prodám koťátko Ragdoll bez PP

Prodám koťátko Ragdoll bez PP

Prodám koťátko Ragdoll bez PP (seal mitted) narozené 5.3.2017. Je to kočička a bude 2x odčervená a 2x očkovaná. Již je naučená na krmení na granule a kapsičky a na záchod. Je zvyklá na děti, očkovací průkaz samozřejmostí. Foto rodičů zašleme na vyžádání emailem. K odběru po 15.6.2017. Prosím kontaktujte přes email.

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 1 691 inzerátů, z toho 91 nových za poslední týden