Úvodní stránka Kočky Exotická kočka

exoticka-kocka

Exotická kočka

Toto plemeno vzniklo v 60. letech 20. století v Americe zkřížením americké krátkosrsté a perské kočky, vyšlechtili nový druh krátkosrsté perské kočky. Exotická kočka patří k mírným a vyrovnaným plemenům, je zvědavá a chytrá a dobře se snáší s dětmi.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Původ: *
sPP bezPP z útulku
Srst: *
Polodlouhosrsté Krátkosrsté

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Nemáme přesně to co hledáte,
ale třeba Vás zaujme tohle:

Cena: 0,- Kč

Obec: Řehenice - Babice

Zobrazeno: 1x

Daruji 2 roztomilé kočičky za odvoz

Daruji 2 roztomilé kočičky za odvoz

Daruji do dobrých rukou 2 vymazlená koťátka - kočičky, narozené 21.5.2 017, zvyklé na zahradě, ale možno i do bytu. Nejlépe společně, ale lze i jednotlivě. Naučené na záchůdek, kočičí stravu. Za odvoz. Připravené k odběru ihned. Jsou moc roztomilé, mazlivé a hravé. Krásný vánoční dárek

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Praha

Zobrazeno: 11x

Daruji hodnou 1,5 roku starou kočičku

Daruji hodnou 1,5 roku starou kočičku

Daruji nekonfliktní, tichou a voňavou (!!!) kočku. Nechal bych si ji, ale měl jsem ji u rodičů a ti už se o ni starat nechtějí. Já ji bohužel nemám kam dát. Hledám pro ni hodného a starostlivého majitele. Pište jen v případě alespoň napůl seriózního zájmu, žádné "možná bychom si kočičku někdy vzali..." Děkuji :)

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Domažlice

Zobrazeno: 19x

Daruji dva 2-měsíční kocourky

Daruji dva 2-měsíční kocourky

Daruji dva 2 měsíční roztomilé, zdravé kocourky. Jsou odčervení, zvyklí venku i unvitř, chodí sami na záchod. Někdo je vyhodil, my si je nechat bohužel nemůžeme.

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Brno

Zobrazeno: 33x

Daruji dvě mazlivé kočičky

Daruji dvě mazlivé kočičky

Jen do dobrých a laskavých rukou věnuji dvě kočičky. Milušku a Meginku. Kočky jsou zvykle žít v bytě. Jsou velice mazlivé a přítulne. Stáří kolem 6ti let. Přítel je alergik a tak není možné si je nadále nechat…

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 1 444 inzerátů, z toho 17 nových za poslední týden