Úvodní stránka Kočky Britská kočka

britska-kocka

Britská kočka

Britské krátkosrsté kočky mají milou přítulnou a hodnou povahu, v mládí jsou velmi hravé. Snášejí se s ostatními domácími zvířaty a dovedou se zabavit i samy i když dobu čekání na svého pána si převážně krátí spánkem. Britské krátkosrsté kočky jsou vhodné pro chovatele, kteří chtějí mít pokojného domácího mazlíčka.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Původ: *
sPP bezPP z útulku
Srst: *
Krátkosrsté

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: 0,- Kč

Obec: Hodonín

Zobrazeno: 90x

Daruji dva kocoury

Daruji dva kocoury

Daruji do dobrých rukou 2,5 letého (zřejmě britského) kocoura a 1/2 ročního kocourka černé barvy. Oba jsou nalezenci, ale mám je od koťátek.Bohužel mi po vleklých zdravotních problémech bylo zjištěno astma a alergie a přítomnost kocourků mi tento stav zhoršuje. Ráda bych jim touto cestou našla nové domovy a rodiny které by ...

detail inzerátu


Cena: Dohodou

Obec: Vyškov

Zobrazeno: 223x

Daruji kočku

Daruji kočku

Daruji kočku britku, modrá s tygrovou kresbou, bez PP. Jsou ji asi 4 roky, byla nalezena v lese. Je přítulná a mazlivá. Zvyklá na chození ven, je velice inteligentní. Vykastrovaná a odčervená. Další foto zašlu.

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Dobříš

Zobrazeno: 152x

Britská a Ruská modrá

Daruji kočičky Daruji dvě 4leté kočičky do dobrých rukou. Jedna je britská modrá a druhá ruská modrá, obě jsou zvyklé na sebe a na byt. Jsou kastrované, očkované. Jedna má astma a tudíž občas na jaře zakašle. Daruji je z důvodu alergie našeho miminka na kočičí srtst. V případě zájmu pošlu fotky.

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Pchery Theodor

Zobrazeno: 1308x

Daruji 3 Koťata

Daruji 3 Koťata

Darujeme 3 koťátka od Britské kočky. Všichni jsou kocouři, Stáří 14 týdnů, čistotní a hraví, Darujeme je, protože jsou nejsou čistokrevní Kontaktovat nás můžete na tel. čísle: 724537804 nebo 724459553

detail inzerátu


Cena: 0,- Kč

Obec: Havirov

Zobrazeno: 619x

Daruji britskou a mainskou myvali kocku(kocouri)

Daruji do dobrych rukou dva kourky ( brisky a mainsky myvali), odhadovany vek kazdeho cca rok. Nejsou kastrovani. Jsou v byte, cistotni. Kocourky nelze rozdelit.

detail inzerátu


Plemeno

Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 1 921 inzerátů, z toho 56 nových za poslední týden