Úvodní stránka Hlodavci Psouni

Psouni

Psouni jsou denní hlodavci, který žijí od jihozápadní Kanady až po severní Mexiko. Psounů je pět druhů. Je to společenský tvor, který má v genech zakódované žití v sociálním společenství velkých kolonií a samotou velmi trpí. Držet psouna doma samotně, to je z hlediska jeho životních potřeb nepřirozené. Psouní potravou je tráva, seno, bylinky a ovoce, hlávkový salát, brokolici, mrkev a brambory. Dospělí jedinci měří až 35 cm a jejich hmotnost se pohybuje mezi 0,9 až 1,6 kg.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Nemáme přesně to co hledáte,
ale třeba Vás zaujme tohle:

Cena: 500,- Kč

Obec: Plzeň

Zobrazeno: 1x

Prodam jezka belobricheho

Zdravy,lonsky samecek vcetne prenosneho boxiku a krmiva.

detail inzerátu


Cena: 100,- Kč

Obec: Strakonice

Zobrazeno: 3x

Prodám osmáčky degu

Prodám osmáčky degu

Prodám do dobrých rukou mláďata osmáka degu. týdnů stará, tento týden k odběru. Cena 100,- za osmáčka. Máme kluky i holčičky. Jižní Čechy, můžeme dovézt i do Prahy.

detail inzerátu


Cena: 80,- Kč

Obec: Chotětov

Zobrazeno: 6x

Morčecí kluci

Morčecí kluci

Morčecí kluci hledají nové kamarády. K odběru v Mladé Boleslavi nebo Chotětově.K dispozici první z první fotografie, oba z druhé fotografie a dva celí zlataví ze třetí fotografie.

detail inzerátu


Cena: 200,- Kč

Obec: Koryčany

Zobrazeno: 12x

Potkánci - dumbo i s delší srstí velveteen ihned k odběru

Potkánci - dumbo i s delší srstí velveteen ihned k odběru

Prodáme mláďata potkánků zvyklá na braní do rukou a na kontakt s dětmi. Vybrat si můžete u nás v Koryčanech. 603 516 515 Viber i WhatsApp Dumbo samička 200kč Standard samička 150kč Dumbo sameček 150kč Standard sameček 100kč Velveteen ,Fuzz i Rex 200kč více na webu www.dumbopotkani.cz

detail inzerátu


Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 784 inzerátů, z toho 26 nových za poslední týden