Úvodní stránka Hlodavci Pískomil

piskomil

Pískomil

Pískomilové (meriones) patří do čeledi myšovitých a řádu hlodavců. Jsou čilá zvířata, tvarem podobní myši a jsou příbuzná křečkům a tarbíkům. Pískomily je nejvhodnější chovat v páru nebo ve skupině. Pokud nejsou ze stejného vrhu, měli by se dát dohromady dřív, než jim bude 8 týdnů. Nejvhodnější je chovat pískomily v shora uzavřeném akváriu. Klec je méně vhodná pouze z důvodu častého hrabání. Jako podestýlka jsou nejvhodnější hobliny, směs na hrabání z rašeliny a zahradní směsi. Hnízdo si staví ze sena nebo papíru. Vhodné jsou také větvičky z ovocných stromů na hryzání. Zároveň se doporučuje pořídit jim jemný koupací písek, ve kterém si snadno mohou čistit srst. Obvykle se krmí semeny (pšenice, ječmen, oves, slunečnice, kukuřice, atp.), zeleninou, ovocem, tvrdým pečivem nebo i zelení. Umí velice dobře hospodařit s vodou, přesto je vhodné, aby měli stále k dispozici napáječku.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Nemáme přesně to co hledáte,
ale třeba Vás zaujme tohle:

Cena: 400,- Kč

Obec: Bystřice

Zobrazeno: 8x

Coronetky

Coronetky

K prodeji dvě samičky coronet, čokoládová a šiml čokoládová. Narozené 23.6., už k odběru, dostanou VP. Severní Morava, 28.7. předání na trase Třinec-Frýdek-Valašské Meziříčí (Bynina).

detail inzerátu


Cena: 500,- Kč

Obec: Prostějov

Zobrazeno: 2x

prodam

Prodam samecka skinny i s kleci

detail inzerátu


Cena: 500,- Kč

Obec: Prostějov

Zobrazeno: 1x

samecek tmave barvy i s kleci

Prodam 2ks klece a samecka skinny morcatka

detail inzerátu


Cena: 150,- Kč

Obec: Bystřice

Zobrazeno: 16x

Rozetová morčátka

Rozetová morčátka

K rezervaci 4 krásné samičky, rozetky v aguti barvách, i trikolor narozené 26.6., odběr koncem července. Severní Morava, 28.7. možno předání na trase Třinec-Frýdek-Vsetín. Více fotek - http://www.kralici.cz/morcata/alba.asp?a=34411

detail inzerátu


Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 966 inzerátů, z toho 52 nových za poslední týden