Úvodní stránka Hlodavci Pískomil

piskomil

Pískomil

Pískomilové (meriones) patří do čeledi myšovitých a řádu hlodavců. Jsou čilá zvířata, tvarem podobní myši a jsou příbuzná křečkům a tarbíkům. Pískomily je nejvhodnější chovat v páru nebo ve skupině. Pokud nejsou ze stejného vrhu, měli by se dát dohromady dřív, než jim bude 8 týdnů. Nejvhodnější je chovat pískomily v shora uzavřeném akváriu. Klec je méně vhodná pouze z důvodu častého hrabání. Jako podestýlka jsou nejvhodnější hobliny, směs na hrabání z rašeliny a zahradní směsi. Hnízdo si staví ze sena nebo papíru. Vhodné jsou také větvičky z ovocných stromů na hryzání. Zároveň se doporučuje pořídit jim jemný koupací písek, ve kterém si snadno mohou čistit srst. Obvykle se krmí semeny (pšenice, ječmen, oves, slunečnice, kukuřice, atp.), zeleninou, ovocem, tvrdým pečivem nebo i zelení. Umí velice dobře hospodařit s vodou, přesto je vhodné, aby měli stále k dispozici napáječku.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Nemáme přesně to co hledáte,
ale třeba Vás zaujme tohle:

Cena: 500,- Kč

Obec: Zaječov

Zobrazeno: 2x

činčila jihoamerická- samička

činčila jihoamerická- samička

Nabízím 3letou samičku činčily jihoamerické. Samička je hodná, nekouše, zvyklá na ruku.Barevná mutace white ebony. Dává ve vrhu 3 mladé. Dobrá matka. Velice snášenlivá k ostatním činčilkám. Váha 600g. Vhodná do chovu i na mazla.

detail inzerátu


Cena: 1.000,- Kč

Obec: Zaječov

Zobrazeno: 2x

činčila jihoamerická- sameček s VP

činčila jihoamerická- sameček s VP

Nabízím 3 měsíčního samečka v barevné mutaci tan činčily jihoamerické. Narozen v neděli 21.4.2017 v 10:00hod. Porodní váha 44g. Nyní váha 300g. Cena 1000,-. Sameček má vystavený VP. Je zvyklý na ruku. Vhodný i do chovu. Možno poslat přepravou po celé ČR.

detail inzerátu


Cena: 600,- Kč

Obec: PRAHA 4

Zobrazeno: 21x

SKINNY MORČE - 2 POSLEDNÍ SAMCI - PRAHA

SKINNY MORČE -  2 POSLEDNÍ SAMCI - PRAHA

PRODÁM 2 POSLEDNÍ SKINNY SAMCE, bez PP, MLÁDATA, NAROZENA 19. 5. 2017, CENA ZA KUS 600 KČ, OSOBNÍ PŘEVZETÍ V PRAZE 4, PĚKNÁ , ZVYKLÁ NA DENNÍ CHOD V DOMÁCNOSTI, ODBĚR IHNED, INFO NA TF. 723 355 214 NEBO MAIL. blanka.hubickova@gmail.com

detail inzerátu


Cena: 350,- Kč

Obec: Bystřice

Zobrazeno: 13x

Coronet morčátko

Coronet morčátko

Nabízím k prodeji krásnou samičku v čokoládové barvě s lehkým prošimlováním na hlavičce a zádech. Narozená 27.6., k odběru koncem července. Matka černý šiml coronet a otec bílý coronet. Severní Morava, 5.8. možno dovézt k Brnu, jindy i k Opavě, příležitostně i jiná místa.

detail inzerátu


Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 1 737 inzerátů, z toho 94 nových za poslední týden