Úvodní stránka Domácí zvířata Zakrslý králík

zakrsly-kralik

Zakrslý králík na prodej v Zaječově

Zakrslý králík je forma králíka domácího, která byla vyšlechtěna v Anglii. Všechna plemena zakrslých králíků jsou vzrůstem menší a hmotností nižší než ostatní domácí králíci. Chov zakrslých králíků není užitkový (pro maso či srst), ale ryze zájmový. Při velmi dobrém chovu se může králík dožít 10 let. Průměrný věk dožití je pět až osm let. V České republice patří mezi plemena uznaná jako zakrslá plemena Zakrslý hermelín, Zakrslý barevný, Zakrslý strakáč, Zakrslý rex, Zakrslý liščí, Zakrslý saténový a Zakrslý beran.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: 400,- Kč

Obec: Zaječov

Zobrazeno: 18x

zakrslí králíčci s teddy genem s PP

zakrslí králíčci s teddy genem s PP

Certifikovaná, registrovaná CHS Teddy z Cihelny nabízí ze svého chovu mimka zakrslých králíčků s Teddy genem. Mimka jsou přeléčena proti kokcidioze. Byl jim vystaven rodokmen ČSCH. Jsou po výstavních rodičích. Váha rodičů 1,0 - 1,2 kg. Na výběr z několika vrhů. Holky i kluci. Odběr již možný. Možná přeprava po celé ...

detail inzerátu


Cena: 300,- Kč

Obec: Zaječov

Zobrazeno: 24x

zakrslý králíček hermelín - samička s PP

zakrslý králíček hermelín - samička s PP

Nabízím čistokrevnou samičku plemene Hermelín červenooký. Samička je po prvních mladých. Výborná matka. Klidná vhodná i na mazlíka do rodiny. Váha 1 kg. Samička je roční. Narozena 20.6.2016. Výstavně posouzena 94 body, VD hmotnost, VD záď, ucho 5 cm. Samička je naočkována letos v květnu roční vakcinou.

detail inzerátu


Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 1 660 inzerátů, z toho 84 nových za poslední týden