Úvodní stránka Akvaristika Terčovec

Terčovec

Terčovec (Symphysodon) je rod ryb vyznačující se diskovitým tvarem těla a výrazným, krásným zbarvením. Terčovci jsou označováni za "krále akvarijních ryb", jejich chov a odchov v zajetí však není jednoduchý a vyžadují péči zkušeného akvaristy. Terčovci pocházejí z Jižní Ameriky, z povodí Amazonky. Terčovci jsou nápadní diskovitým tělem, v zajetí dorůstají délky i výšky 18-20 cm.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Druh: *
Ryby

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj

Cena: 100,- Kč

Obec: Kolín

Zobrazeno: 483x

terčovci

terčovci

Prodám vlastní odchovy terčovců Pigeon blood a red melon ve velikosti od 5 do 8cm,cena od 100,- do 200,- pěkné a zdravé ryby.Tel:606590555

detail inzerátu


Cena: 20,- Kč

Obec: Zruč nad Sázavou

Zobrazeno: 416x

Akvarijní rostliny - Blyxa Japonica

Akvarijní rostliny - Blyxa Japonica

Nabízím Blyxu Japonicu - krásná, bez řas s velkými kořínky.Cena 25kč za kus, při odběru 10 a více ks cen za kus 20kč Lze zaslat poštou -BALÍM DO MRAZU VZDORNÝCH KRABIČEK- či vyzvednout ve Zruči nad Sázavou nebo po domluvě v Uhlířských Janovicích.

detail inzerátu


Cena: 350,- Kč

Obec: Brno

Zobrazeno: 568x

Terčovci, výběr ze 6 variant, Brno

Terčovci, výběr ze 6 variant, Brno

Nabízím odchovy terčovců malboro red, pigeon blood, tyrkys brilant, tyrkys red, blue diamond a snake skin ve velikostech 7 - 10cm. K odběru jsou i 3 mladé páry pigeon blood, tyrkys briliant a red tyrkys. Více info na tel. 736157442 nebo na www.tercovci-brno.cz . Další foto na: ...

detail inzerátu


Cena: Dohodou

Obec: Jablonec nad Nisou

Zobrazeno: 560x

TERČOVCI-RED MELLON yellow face-chovný pár RED MAPS

TERČOVCI-RED MELLON yellow face-chovný pár RED MAPS

Prodám zástav 4 kusů RED MELON yellow face (minimálně 1pár už se třely ve společné nádrži) a prověřený chovný pár Red Maps.Fotky je možno shlédnout na www.greendiskus.websnadno.cz a videa na facebooku Jar Grenn.

detail inzerátu


Nejžádanější:

Nabídka útulků Chovatelské potřebyProhledejte více než 1 708 inzerátů, z toho 70 nových za poslední týden