Úvodní stránka Akvaristika Kančík příčnopruhý

Kančík příčnopruhý

Vyskytují se v nejrůznějších lokalitách střední Ameriky. Dorůstá délky kolem 15 centimetrů, samička 9 cm. Je to agresivní a teritoriální ryba. Všežravec, preferuje živou potravu,malé rybky, drobné korýše, červy, hmyz .Spokojí se ovšem i s granulemi i vločkovým krmivem. Samec i samice se při nepřítomnosti příslušného partnera snadno kříží s cichlidami nejrůznějších druhů.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Druh: *
Ryby

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj