Úvodní stránka Akvaristika Cichlidka Ramirezova

Cichlidka Ramirezova

Cichlidka Ramirezova (Papiliochromis ramirezi) je mírumilovná společenská rybička. Je náročnější na kvalitu vody a choulostivá při přelovování a změnách parametrů vody. Ve špatném prostředí trpí mnoha chorobami. Tyto rybky mají velmi proměnlivé zbarvení: modré, červené a černé s přechody do fialova a žlutozelena. Vyznačují se vysokou hřbetní ploutví se 14 tvrdými paprsky, z nichž první tři jsou černé.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Druh: *
Ryby

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj