Úvodní stránka Akvaristika Arowana dvojvousá

Arowana dvojvousá

Arowana dvojvousá je dravá sladkovodní ryba, která původně pochází z oblasti Jižní Ameriky. V současnosti je chována i jako akvarijní rybička, která vyžaduje větší akvárium. Často je agresivní k jedincům svého druhu, které napadá. Arowana dorůstá ve volné přírodě velikosti 120 cm s maximální změřenou hmotností okolo 6 kg. Doporučuje se chovat ji ve velikém akváriu, které přesahuje minimální objem 500 litrů vody a to samostatně.


Nabídka Poptávka Daruji Námluvy

Přejete si upřesnit výběr?

Pozn. Pokud neoznačíte u některé z charakteristik žádnou z možností, zobrazí se Vám inzeráty pro všechny uvedené možnosti dané charakteristiky.

Druh: *
Ryby

Česká republika:

Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Olomoucký Moravskoslezký Zlínský JihomoravskýSlovensko:

Bratislavský Trnavský Nitranský Trenčínský Banskobystrický Žilinský Prešovský Košický

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitranský kraj Trenčínský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj